Development

Ми  допоможемо  вам у пошуку  тканини та комплектуючих,  розробимо лекала та виготовимо  взірець. Ви отримуєте все необхідне  для масового виробництва , а саме: взірець виробу  з технічним описом та лекалами.

Наша  програма  розвитку пропонує  дизайнерам та підприємцям  можливість втілити їх ідеї    та бачення в життя. Надайте нам  свої ескізи і ми знайдемо для вас  постачальників тканини та необхідних комплектуючих;  створимо для вас лекала в електронному вигляді, по  яких ви зможете виготовити продукцію на будь якому сучасному  виробництві; пошиємо для вас взірець до якого складемо технічний  опис на пошиття даної моделі з табелем вимірів по кожному розміру.

Ви  отримаєте все  необхідне щоб створити  свою ідеальну сорочку.

ПОСЛІДОВНІСТЬ  ПІДГОТОВКИ ДО ВИРОБНИЦТВА


Менеджер проекту спілкується з замовником стосовно його ідей і намірів, розглядає його ескізи або взірці, ознайомлює з ціновою політикою компанії, узгоджують всі необхідні деталі подальшої співпраці.Менеджер проекту ознайомлює замовника з переліком комплектуючих, необхідних для виробництва сорочки, та пропонує перелік компаній – постачальників тканини та фурнітури високої якості, з пропозиціями по цінах та умовах співпраці. Також багато позицій ми можемо запропонувати вам з нашого складу, це значно зекономить ваші гроші та час.


Розробка лекал це найважливіша частина проекту розвитку продукту. Від того наскільки фахово зроблені лекала залежить якість пошиття та рівень комфорту який буде відчувати кінцевий покупець.


Після розробки лекал прошивається взірець, в процесі пошиття аналізуються всі можливі похибки, щоб при подальшому масовому пошитті на виробництві даної моделі не виникало помилок, які можуть вплинути на якість цілої партії.


Замовник розглядає взірець, вносить свої зауваження щодо пошиття виробу, а також аналізує як виглядає виріб на фігурі. Після того складається список побажань, доопрацювань та змін.


На основі змін прошивається еталон – взірець. До нього складається технічна документація та додається табель вимірів готового виробу всіх розмірів. Тобто на даному етапі замовник отримує все необхідне для розміщення замовлення на будь – якому виробництві, а саме: лекала в електронному вигляді, еталон – взірець готового виробу та технічна документація з табелем вимірів готового виробу.