Consultation

Наша компанія пропонує своїм клієнтам готові практичні рішення побудовані на основі власних досліджень та двадцятирічного досвіду експертів та практиків виробничого fashion бізнесу.

Наша програма консультацій допоможе компаніям, які розширюють асортимент та виводять на ринок новий продукт втілити свою ідею створення колекції чоловічої сорочки у життя. Замовник ознайомлює нас зі своїми потребами, а ми допоможемо знайти тих постачальників тканини та фурнітури, які підходять саме вашій ціновій групі, проведемо екскурсію по виробництву, яке спеціалізується на пошитті чоловічих сорочок а також дамо свої рекомендації щодо логістичних та митних особливостей.

Втілюйте ідею створення колекції чоловічих сорочок, переконавшись що ви на вірному шляху.

РОБОТА ПО РОЗВИТКУ ВАШОГО ПРОЄКТУ БУДУЄТЬСЯ НА ПІДСТАВІ ПОПЕРЕДНЬО ПОГОДЖЕНОГО ГРАФІКУ І ВКЛЮЧАЄ НАСТУПНІ ВИДИ КОНСУЛЬТАЦІЙ: cheap replica watches under $50


Замовник розповідає про свої плани по створенню колекції, орієнтує до якого цінового сегменту буде відноситись його колекція та в якій кількості буде виготовлятись, на підставі отриманої від клієнта інформації ми проводимо аналітичну роботу по підбору постачальників та надаємо перелік постачальників, з якими найкраще співпрацювати саме вам. aaa replicaДуже важливо розпочати створення своєї колекції дотримуючись сучасних технологічних стандартів. Виробництво чоловічої сорочки має свої особливості та певні правила, потребує спеціального обладнання. Наше виробництво, на яке ви будете мати можливість завітати, має все необхідне для виготовлення якісного сучасного продукту. Ми ознайомимо вас зі всіма виробничими процесами та організацією документообігу з виконавцем – виробником.


Ми ознайомимо вас з особливостями митного оформлення експортно-імпортних операцій, дамо консультації по оптимізації митних платежів, та логістиці.

watch replicas