Комфортні умови для праці та розвитку

Комфортні умови для праці та розвитку

На  нашій  Компанії  працівники  мають змогу  працювати в комфортних  умовах, всі забезпечені   питною водою, зручним місцем  для харчування , яке в свою чергу  облаштоване всім необхідним обладнанням.

 Оплата та   мотивація праці   працівників Компанії   базується на загальних принципах:  встановлення мінімального гарантованого рівня  оплати праці для всіх професійно-кваліфікованих   груп працівників; періодичне підвищення заробітної  плати; використання гнучких систем преміювання з метою оптимального врахування трудового   вкладу працівника в робочий процес Компанії в цілому;

 Компанія  надає працівникам  можливості навчання та підвищення кваліфікації.  Керівничий склад відвідує виробництва відомих  швейних компаній та щорічні міжнародні виставки для здобуття нового  досвіду. На підприємство запрошуються представники відомих компаній,  які проводять лекції та навчання щодо новинок в текстильній галузі та  галузі машинобудування для легкої промисловості. Також на підприємстві створена  навчальна група для здобуття робочої професії.

send inquiry